90+3′
Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители: 42,321
90+3′

Ювентус постигна целта си. Италианците са за 15-и път в елиминационната фаза на Шампионската лига.

90+1′

Три минути добавено време.

89′

Шут на Коста високо в аут.

85′

Бачуай не можа да стреля отблизо. Счесни докопа топката.

83′

Матюиди не е доволен от картона, получен за груб фаул в центъра.

81′

Манджукич стреля в ръцете на Нето отблизо. Хубава атака на Ювентус. Роналдо спря на гърди и подаде на непокрития Манджукич.

79′

Роналдо стреля с обръщане, след като топката му беше подадена от защитник на Валенсия.

77′

Гостите търсят изравнителен гол. Домакините се опитват да убият играта.

73′

Роналдо стреля с глава след корнер. Португалецът беше сам, но ударът му се оказа слаб. Нето спаси.

71′

Солер смени Кодогбия. Последна смяна за гостите.

70′

Дъглас Коста смени Пауло Дибала.

69′

Картон за Гедеш за спиране на контра на домакините.

68′

Хубав удар на Дибала. Нето изби под гредата в корнер.

67′

Миши Бачуай смени Санти Мина.

63′

Манджукич стреля в ръцете на Нето след центриране от фаул.

61′

Диахаби вкара топката във вратата на домакините след центриране от фаул. Оказа се, че ударът е бил нанесен с ръка. Диахаби не е Марадона.

59′

ГООООЛ! Марио Манджукич вкара на празна врата. Роналдо получи топката в наказателното поле отляво. Той направи финт, напредна и подаде успоредно вратата. Манджукич не можеше да сгреши.

58′

Поредно лягане на Манджукич в наказателното поле.

53′

Резервата Куадрадо е активен отдясно. Ювентус вече атакува повече оттам.

47′

Роналдо стреля от фаул право в ръцете на Нето.

46′

Куадрадо замени Алекс Сандро за Ювентус.

46′

Кевин Гамейро влезе на мястото на Родриго.

45′

Начало на интригуващото второ полувреме.

45+1′

Леко предимство за Ювентус. Валенсия създаде единственото голово положение.

45′

Страхотно спасяване на Счесни след удар с глава на Диахаби. Първото чисто положение в мача.

43′

Картон за Кондогбия за фаул срещу Бетанкур.

41′

Лош пас на Роналдо към Дибала при контра за Ювентус.

38′

Счесни излезе и изчисти топката в тъч пред Мина.

37′

Роналдо за малко да постави топката на главата на Манджукич след рейд отляво.

35′

Манджукич напредна отляво и центрира. Роналдо не можа да отправи удар с глава.

33′

Роналдо е охраняван от няколко човека. Португалецът овладя топката в наказателното поле, но не можа да нанесе удар.

31′

Хосе Гая ще пропусне следващия мач за груб фаул срещу Жоао Кансело.

29′

Киелини падна в наказателното поле на гостите след корнер. Дузпа няма отново.

27′

Вас стреля отдясно в аут. Счесни беше покрил далечния ъгъл на вратата си.

26′

Пиянич легна за дузпа, но не последва сигнал.

23′

Кондогбия можеше да си вкара автогол. Засечената топка мина до дясната греда на Валенсия.

19′

Бърза контра на домакините. Парео успя да изчисти с глава в корнер.

17′

Гедес стреля отляво. Защитник на Ювентус изби с глава. Добра атака за Валенсия.

15′

Манджукич не можа да нанесе голов удар от близо с глава. Хърватинът претендира, че е изблъскан.

13′

Бетанкур получи първия жълт картон в мача за груб фаул срещу Родриго Гедес.

10′

Топката се владее 60% от домакините. Гостите се отбраняват добре.

3′

Втори удар на Роналдо. Този път в ръцете на вратаря.

2′

Шут на Роналд извън наказателното поле в аут.

1′

Даниеле Ругани Миши Бачуай

Ювентус във втори пореден домакински мач може да си осигури предсрочно класиране за осминафинал в Шампионската лига. Торинският клуб допусна неочакван обрат срещу Манчестър Юнайтед, в мач който изглеждаше безпроблемно спечелен. Срещу Валенсия равенството ще бъде достатъчно, но нов провал ще изправи клубът до стената.

Ювентус победи Валенсия с 2:0, въпреки червения картон на Кристиано Роналдо

Ювентус сломи Валенсия с две дузпи, Роналдо изгонен

Миралем Пянич вкара попаденията за успеха на "бианконерите"

Првият двубой Валенсия - Ювентус се запомни с червения картон на Кристиано Роналдо, както и безпроблемния успех за торинци, играещи с десет човека. В Италия Ювентус има 37 точки, което е рекорд за 13 мача в Серия "А". Там поредната титла изглежда формалност и остава голямата цел - Шампионската лига.

Марсело Сантос, старши-треньорът на Валенсия, е твърдо убеден, че неговите момчета могат да повторят подвига на Манчестър Юнайтед. Отборът му победи Райо Валекано през уикенда с 3:0, което дава увереност, че успехът в Торино е възможен.

И въпреки всичко победата на Кристиано Роналдо и компания изглежда напълно сигурна.