Интер постигна втора поредна победа в тазгодишното издание на Шампионската лига. Този път "нерадзурите" се наложиха над отбора на Спартак (Москава) с 1:0 като гост.

Единдтвеното попадение в мача, в който рефера на показа нито един картон, бе дело на Хулио Круз още в 1-ата минута на срещата.

В другия мач от тази група Байерн (Мюнхен) завърши 0:0 със Спортинг на "Алианц Арена" и се класира за 1/8 финалите на Шампионската лига. Въпреки това обаче след края на мача играчите на Феликс Магат бяха бурно освиркани от недоволните фенове.

Двубоя бе скучен и не особено интересен. Най-добрият шанс за гол през първото полувреме бе в полза на Спортинг, но ударът на Жоао Мутиньо от пряк свободен удар се отби от напречната греда.

Очакванията за нещо по-вълнуващо през второто полувреме не се оправдаха, а реакцията на публиката в края на срещата накара Оливър Кан да си запуши демонстративно ушите.

Спартак (Москва) - Интер 0:1