Евромечтата на турския шампион Бурсаспор бе попарен жестоко от испанския Валенсия. Отборът, в който се подвизава българския вратар Димитър Иванков, загуби с катастрофалното 0:4.

В първите минути на срещата домакините започнаха по-добре и имаха няколко ситуации, но така и не стигнаха до гол.

Постепенно по-опитният отбор на Валенсия наложи своето темпо и стигна до първи гол, за който сериозна вина имаше и Димитър Иванков. В 16-ата минута Тино Коща бе оставен необезпокояван и от над 35 метра стреля към българския вратар.

В края на първото Тино Коща стреля в гредата, а при добавката с глава Адурис реализира за 2:0, с което до голяма степен реши срещата.

В средата на втората част всичко преднината на гостите стана класическа, след като Пабло Ернандес преодоля Иванков. 8 минути по-късно Роберто Солдадо оформи крайното 4:0, след като остана сам срещу Иванков при контраатака и стреля под тялото му.