"Изпуснахме да направим нещо надеждно в София. Загубата с 0:2 от първата среща ни тежеше", заяви наставникът на Сиони Кахабер Цхададзе.

"Опитвах се да втълпя на моите футболисти, че авансът на Левски може да се стопи с бърз гол в тяхната врата. Получи се така, че вместо ние да вкараме, ни отбелязаха те. Имахме три положения за гол през първото полувреме, но не успяхме да ги реализираме.

Това допълнително ни утежни задачата. През втората част "сините" диктуваха темпото на игра. Виждаше се, че е непосилно да отбележим четири чисти гола.

Накрая искахме поне да стигнем до почетен резултат. Но вместо това загубихме с 0:2. Жалко, че не вкарахме поне един гол.

От играчите на гостите мога да кажа хубави думи за младия Валери Домовчийски. Видя се неговата класа при попадението, което ни отбеляза. Успя да премине защитник и пусна топката под малък ъгъл покрай нашия вратар", завърши наставникът.