Цървена звезда записа първа победа в груповата фаза на Шампионската лига. "Звездашите" се наложиха с 3:1 над Олимпиакос на "Мала Маракана".

Така сръбският шампион излезе на второ място в своята група с 3 точки. Лидер е Байерн с 6.

Гърците откриха резултата в 37-ата минута, когато Рубен Семедо се възползва от грешка на Милан Борян и откри резултата.

В 58-ата минута Бензия остави гостите с човек по-малко, след като получи втори жълт картон.

Звезда ведна упражни натиск и влезлият като резерва Вулич изравни в 63-ата минута.

В 82-ата минута сърбите имаха претенции за дузпа за игра с ръка, но след консултация с ВАР такава не беше отсъдена. Така се стигна до 87-ата минута, когато след изпълнен от Марин корнер над всички се извиси Милунович и донесе обрата за домакините.

В добавеното време Ричмънд Боаки вкара за крайното 1:3 след центриране от корнер на Марин.

Байерн разкова Тотнъм, "баварците" забиха седем гола на клетите "шпори"