Сон влезе в полето отляво. Де Фрай пресече центрирането в корнер.

62′

Хьон-Мин Сон влиза на мястото на Моура.

60′

Хари Кейн не стигна до топката до далечната греда след корнер. Вертонген отклони с глава.

57′

Бърза контра на Интер, Икарди вместо да стреля, тръгна да подава на Политано.

56′

Шут по земя на Политано. Дейвис изби в корнер.

55′

Фаул на линията на наказателното поле на Тотнъм отдясно на атаката на Интер. Деле Али чукна топката, но Чакър мисли друго.

54′

Смешен шут на Уинкс. Топката излезе в далечния тъч.

53′

Фаул срещу Дейвис отляво на атаката на Тотнъм близо до наказателното поле.

52′

Моура финтира в наказателното поле, но топката беше изчистена в корнер.

50′

Удар на Кейн извън наказателното поле. Лесна топка за Хамданович.

49′

Бърза атака на Интер, завършила с неточен удар на Весино.

47′

Кейн опита да пробие отляво, но беше спрян чисто от Весино.

45′

Дано през второто полувреме да има голове.

45+2′

Безмислено игрово предимство на Тотнъм.

45+1′

Валеро можеше да стреля отблизо, но Орие успя някак да му измъкне топката.

45′

Ламела фаулира ненужно грубо Брозович.

44′

Валеро смени Наинголан.

43′

Фаул в наруешение на Моура след корнер.

38′

Хари Уинкс стреля извън наказателното поле в горната греда.

36′

Дълги разигравания. Двата отбора се пресират.

32′

Серия от блокирани удари на играчи на Тотнъм. Темпото се вдигна много.

31′

Ламела не можа да овладее отскочила към него топка в наказателното поле.

30′

Хамданович спаси удар на Моура. Бърза контра на Тотнъм отдясно, като топката беше прехвърлена отляво.

27′

Алдервейрелд свали измъкващия се Икарди през центъра.

26′

Играчите на Интер пренесоха действията по-напред.

22′

Интер изпълни първи корнер отляво. Гостите веднага тръгнаха да се връщат назад.

20′

Слабо изпълнение на фаул от Ламела. Топката беше подадена в аут.

19′

Ламела стреля покрай вратата на Хамданович. Играчът на Тотнъм искаше корнер.

17′

Деле Али за малко да изведе Дейвис отляво сам. Подаването беше малко дълго.

16′

Брозвич свали Кейн при контра на Тотнъм. Чакър даде само устно предупреждение.

12′

Хубав удар на Деле Али след подаване от Кейн. Топката профуча над гредата.

11′

Последното подаване на играчите на Тотнъм е неточно. Италианският отбор се е прибрал дълбоко отзад.

8′

Моура падна в наказателното поле. Публиката изригна, но Чакър не свири нищо.

7′

Хари Кейн проби отляво до аутлинията. Ханданович затвори ъгъла.

6′

Първа атака за Интер. Перишич центрира остро отляво. Защитник изчисти в тъч.

3′

До сега само играчите на Тотнъм играят с топката.

2′

Деле Али легна за дузпа, която никой няма да му даде.

1′

Джунейт Чакър даде начало на мача. Льорис спечели жребия и избра вратата отляво.

Кристиан Ериксен Антонио Кандрева

Тотнъм има нужда от победа, за да запази теоретичните си шансове за класиране на осминафинал в Шампионската лига. "Шпорите" ще трябва след това да направят минимум огледален резултат с Барселона спрямо този на Интер в домакинството с ПСВ Айндховен, за да влязат в Топ 16.

Димитър Бербатов: Дразня се, че Тотнъм не печели трофеи

"Имат всичко, за да го сторят", смята българинът

Интер ще продължи напред и с равен, но италианският отбор идва за победа. На теория "синьо-черните" могат и да спечелят групата при загуба на Барселона в Айндховен.

Тотнъм показва, че трудно играе в Шампионската лига, но за сметка мачовете му са напрегнати и държат феновете в напрежение до последните секунди. Английският отбор загуби нещастно от Интер в първия мач, след като допусна обрат с 2 гола в края. След това изпусна и мача в Айндховен, който можеше да спечели с разлика. Но реваншът срещу холандците даде искрица надежда. Този път обратът беше в полза на английския тим. Двубоят с Барселона беше зрелище и футболен рецитал на Меси.

Интер беше по-равностоен на Барселона и взе гостуването си в Холандия. Но като нищо нещата може да се обърнат.

Съдия е скандалният Джунейт Чакър, показал многократно, че може да решава оспорвани мачове.