Загаду влиза на мястото на Топрак.

71′

Кастро влиза на мястото на Дахуд.

70′

Страхотно спасяване на Лорис! Вратарят успя да отрази на метри от вратата удар на Обамеянг, който засече центриране от корнер!

67′

Бюрки спасява диагонален удар на Дейвис, преминал през няколко футболисти!

66′

Гьотце заменя Кагава.

60′

ГОООЛЛЛ ЗА ТОТНЪМ! Хари Кейн покачва резултата на 3:1 след удар по диагонал отляво в наказателното поле!

58′

Жълт картон за Вертонген.

56′

Гол на Обамеянг е отменен неправилно заради засада, а такава на повторението отчетливо се видя, че нямаше!

51′

Нов пропуск на сметката на домакините! Кейн намира Сон на чудесна позиция, който обаче праща топката над вратата!

50′

Хари Кейн прави страхотен пропуск от наказателното поле, след като праща топката над вратата!

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме!

37′

Борусия натиска видимо своя съперник минутите след втория гол в своята врата, но за сметка на това Тотнъм има предпоставки за опасни контраатаки.

36′

Жълт картон за Дайър.

30′

Пулишич намери Обамеянг на метри от вратата, но Вертонген в последния момент изчисти топката пред погледа на готвещия се да се разпише нападател!

22′

Германците вече са на ход, търсейки за втори път изравнително попадение.

15′

ГООООЛЛЛ ЗА ТОТНЪМ! Какъв мач само, Хари Кейн отново дава преднина на "шпорите" след сходен гол като на Сон - с удар по диагонал от наказателното поле - 2:1!

11′

ГООООЛЛЛЛ ЗА БОРУСИЯ! Германците отвръщат много бързо на удара след страхотното изпълнение на Ярмоленко извън наказателното поле - 1:1!

8′

Шанс за гостите! Продължителна атака завършва с остър пас към Обамеянг, но защитник на Тотнъм пресича топката пред погледа на нападателя.

4′

ГООООЛЛЛЛ ЗА ТОТНЪМ! Сон извежда домакините напред след страхотен пробив и диагонален удар - 1:0!

1′

37. Питърс 27. Кастро

Тотнъм отново тръгва с амбициите за нещо значимо в Шампионска лига през настоящата кампания. През миналия сезон "шпорите" отново бяха в груповата фаза, но не успяха да се преборят за място на елиминациите.

На другия полюс е днешният съперник на лондончани - Борусия (Дортмунд), който в последните години се представя доста добре в турнира, като игра включително и финал.

Тотнъм ще приеме своя съперник на митичния "Уембли", както бе и през миналата кампания, като "шпорите" се надяват този път съоръжението да им донесе повече късмет и положителни емоции.