С невероятен резултат завърши мачът-реванш между ХИК Хелзинки и Бангор Сити във втория предварителен кръг на Шампионската лига. Финландските шампиони погребаха първенеца на Уелс с 10:0!

ХИК бяха спечелили и първия мач с 3:0, а през първата част нищо не предвещаваше подобен развой. На почивката тимът от Хелзинки водеше само с 2:0, но след почивката размаза гостите с още осем гола. Любопитното пък бе, че нямаше играч, който да е вкарал повече от два.

В друг любопитен мач ирландският Шамрок Роувърс успя да отстрани Флора Талин след нулево реми в естонската столица. Островитяните бяха спечелили с 1:0 на свой терен, а днес храбро удържа двете нули.

Ужасът на Левски и Литекс БАТЕ Борисов също продължава напред. Белорусите спечелиха трудно с 2:0 срещу аматьорите от Северна Ирландия Линфийлд. Първият мач бе завършил 1:1, а на почивката резултатът бе 0:0, което сериозно притесни феновете на БАТЕ. През втората част обаче БАТЕ стигна до два важни гола чрез Нехайчик и Павлов.

Всички резултати от Шампионската лига може да видите тук!