Халфът на Барселона Шави бе доста тъжен след звучния шамар от Байерн (Мюнхен). Както е известно баварците победиха с 4:0, а според Шави само чудото би помогнало на тима му да се класира на финал.
"Тъжни сме, защото загубихме, но трябва да отдадем заслуженото на противника. Ние ще се борим за своята гордост на реванша и ще опитаме да направим чудо, но знаем, че ще бъде почти невъзможно.
Реферите взеха такива решения, така че нищо не можем да променим. Единственото, което ни остава е да поздравим Байерн”, заяви Шави.
Шави: Дори и чудо трудно ще ни спаси
Източник: EPA/БГНЕС
Saso
на 24.04.2013 в 17:46:40 #5Колко е тъп, ма виж си голченцата бе, виж че у всеки мач има по 100 грешки... никой не оспорва че Байриен беха по-силни, НО като свириш така това е!
Jack Wilshere
на 24.04.2013 в 13:57:27 #4Ти си ебахти футболиста!
Rumenigge
на 24.04.2013 в 12:18:54 #3Саске , анала кърви ли ? Вкусни ли са четерите баварски кура? Нулео игра ли снощи?
111111 22222222 3333333333 4444444444 .
Порке?

Saso
на 24.04.2013 в 11:50:06 #2Румчи, Шави е огромен за разлика от тебе... това е разликата между арогантни Ора и такива с възпитание!
Rumenigge
на 24.04.2013 в 09:46:21 #1Едновеждий , чудо ще е ако не отнесете 3-4 парцала и на реванша.
