Халфът на Барселона Шави бе доста тъжен след звучния шамар от Байерн (Мюнхен). Както е известно баварците победиха с 4:0, а според Шави само чудото би помогнало на тима му да се класира на финал.

"Тъжни сме, защото загубихме, но трябва да отдадем заслуженото на противника. Ние ще се борим за своята гордост на реванша и ще опитаме да направим чудо, но знаем, че ще бъде почти невъзможно.

Реферите взеха такива решения, така че нищо не можем да променим. Единственото, което ни остава е да поздравим Байерн”, заяви Шави.