Отборът на Севиля си гарантира място на 1/8-финалите в Шампионската лига. В пореден мач от Група G, момчетата на Маноло Хименес завършиха наравно 1:1 у дома с Щутгарт. Хесус Навас изведе Севиля напред в резултата в 14-ата минута, а крайния резултат оформи Здравко Кузманович 11 минути преди края.

В другата среща от групата Унирея (Урзичени) и Рейнджърс също победиха по-точка. След нулевото първо полувреме гостите от Шотландия излязоха напред чрез МакКълъх. В заключителните минути на двубоя Онофрас донесе скъпоценната точка за румънския тим.

След изиграването на срещите от 4-ия кръг, абсолютен лидер в групата е Севиля с 10 точки. На втора позиция е Унирея с 5, а Щутгарт и Рейнджърс са на дъното съответно с 3 и 2 точки.