Реал (Мадрид) не сбъдна очакванията на букмейкърите за разгром с 5,6 гола над кипърския шампион Апоел (Никозия). "Кралете" на Зинедин Зидан биха само с 3:0 своя съперник, който игра без българския защитник Живко Миланов, получил контузия в часовете преди двубоя.

Въпреки тоталното превъзходство на домакините, които редуваха атака след атака, те се оттеглиха на почивката с преднина от едва един гол, дело на Кристиано Роналдо.

Португалецът се възползва от чудесна атака преминала през Иско и Бейл, който центрира перфектно към Кристиано, за когото не бе проблем да засече топката във вратата за 1:0!

През втората част испанците все пак настъпиха газта и стигнаха до още две попадения, отново чрез португалската звезда и атрактивно изпълнение на Серхио Рамос.

В 51-ата минута Кристиано се разписа за втори път в мача след доста спорна дузпа, отсъдена за ръка на Лаго, който по-скоро игра с рамо. Овациите обаче малко по-късно обра Рамос!

Защитникът подхвана бърза атака от полето на мадридчани, за да се озове в крайна сметка пред вратата на съперника и със задна ножица да вкара по красив начин за класическото и крайно 3:0 в мача!

Реал (Мадрид) - Апоел 3:0

1:0 Роналдо 12'
2:0 Роналдо 51'