В голов спектакъл се превърна срещата между отборите на Реал (Мадрид) и Динамо (Киев). Футболистите на Фабио Капело се разправиха с гостите от Украйна като им вкараха цели 5 гола. Крайният резултат е 5:1.

Рууд ван Нистелрой и Раул вкараха по два гола, а Рейес добави още едно за победата на "белия балет" на "Сантяго Бернабеу". Почетното попадение за гостите вкара Милевски.

В 20-ата минута на двубоя Рууд ван Нистелрой вкара първото попадение. Само седем минути по-късно Раул направи 2:0 след грешка на вратаря Шовковски. В самия край на полувремето Рейес направи резултата класически.

Три минути след подновяването на играта Милевски намали резултата, но с нов гол на Раул в 61-ата минута на двубоя нещата придобиха почти завършен вид.

Последното попадение вкара Рууд ван Нистелрой от дузпа в 70-ата минута на двубоя. В тази ситуация вратарят Шовковски беше изгонен от съдията и гостите доиграха мача с 10 души.

Рууд ван Нистелрой беше определен за играч на мача.