В среща от група "С" Реал (Мадрид) обърна гостуващия тим на Олимпиакос с 4:2, след като губеше в 47-ата минута с 1:2.

Домакините играха с човек повече близо 77 минути, след като за груб фаул на Торосидис срещу Рууд ван Нистелрой съдията отстрани гръцкия футболист от полето.

Срещата започна отлично за домакините, които откриха резултата във втората минута. Бразилският нападател Робиньо открадна топката в центъра на терена, подаде на Ван Нистелрой, който се забави да шутира, топката попадна в Раул, който откри реализира за 1:0.

Гостите не се стреснаха от създалата се ситуация и в 6-ата минута Предраг Джорджевич проби по левия фланг и центрира към Галети, който със силен удар в десния ъгъл възстанови равенството.

Тук дойде изгонването на Торосидис и домакините се успокоиха.

В началото на втората част Олимпиакос вкара втори гол. Жулио Сезар засече добро центриране на Джорджевич от свободен удар и препарира Касияс.

В средата на второто полувреме дойде редът на Робиньо.

Първо негово засичане на топката с глава прати кълбото в мрежата и се стигна до 2:2.

В 77-ата минута отново бразилският нападател спечели дузпа за своя отбор, след като бе спънат в наказателното поле, но Рууд ван Нистелрой пропиля положението.

В 82-ата минута Робиньо вкара своя втори гол, а в допълнителното време Балбоа се разписа за 4:2.