РБ Залцбург и Милан направиха 1:1 в група Е на Шампионска лига. Ноа Окафор се разписа за домакините в 28-та минута, а Алексис Салемакерс донесе равенството в 40-та минута.

Милан започна силно мача, като в 8-та минута Оливие Жиру бе близо до това да отбележи. Французинът не отигра по-най добрия начин положението, а удара му се озова в ръцете на Филип Кьон.

Така се стигна до 28-ата минута, когато Ноа Окафор успя да се измъкне от защитата на Милан и да получи топката от Фернандо, след което прати топката по земя в мрежата на Майк Менян.

"Росонерите" доминираха, а в 40-ата минута натискът бе материализиран от Алексис Салемакерс. Рафаел Леао свърши добра работа в атаката, при която успя да прати топката към Салемакерс и той преодоля Филип Коен за 1:1.

Манчестър Сити се наложи с 4:0 над Севиля в Шампионска лига

Манчестър Сити с разгром над Севиля, Халанд не се спира

Лесен успех

Сблъсъкът бе от Група E, в която Динамо (Загреб) направи първата голяма изненада като победи отбора на Челси с 1:0 по-рано вечерта.