90+5′
Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители: 0
90+5′

Победа и четвъртфинал за ПСЖ. Тъжен мач на празен стадион. Гостите така и не стигнаха до чисто голово положение.

90+3′

Мбапе спря контра на гостите.

90+2′

Куаиси сменя Паредес за печелене на време.

90′

Пет минути добавено време.

88′

Маркиньос получи картон като капитан на ПСЖ.

88′

Ди Мария получи картон на пейката и ще пропусне следващия мач на ПСЖ.

88′

И Неймар получи картон заради разправията.

87′

Емре Джан фаулира грубо Неймар. Двата отбора се скупчиха да се разправят до тъчлинията.

82′

Ударите са общо 8 на 10, но резултатът продължава да е 2:0.

79′

Курзава смени Ди Мария.

78′

Анхел ди Мария получава лекарска помощ. Играчите на Дортмунд чакат да изпълнят корнер.

77′

Шут на Брандт. Рикошет и топката кацна зад горната греда.

75′

Минутите за Борусия изтичат.

Снимка 471229

73′

Шут на Брандт мина на метър от вратата на Навас.

71′

17-годишният Джовани Рейна сменя Аксел Витцел.

70′

Хакими блокира шут на Мбапе.

68′

Юлиан Брандт смени Торган Азар.

67′

Хуан Бернат спъна грубо Ашраф Хакими.

64′

Отново Халанд не можа да стреля от удобна позиция, след като беше блокиран.

63′

Килиан Мбапе сменя Сарабия.

61′

Хумелс задържа Кавани при опит за контра.

60′

Много дълга атака на гостите пред наказателното поле. Те така и не успяха да стигнат до удар.

53′

Бюрки боксира в корнер след фалцов удар на Ди Мария от фаул. Коварно изпълнение.

45′

Такива мачове могат спокойно да се играят на някое тренировъчно игрище.

Снимка 471224

45+3′

Като на шега ПСЖ води с 2:0. Тъжна гледка е футбол без публика.

45+1′

ГОООООЛ! Хуан Бернат засече топка подадена от Сарабия отдясно. Кълбото мина между краката на Писчек.

41′

Удар на Торган Азар отдясно. Топката профуча покрай далечната греда.

38′

Гостите се пренесоха в полето на ПСЖ. Шут на Санчо отляво под малък ъгъл. Навас беше нащрек и спаси.

36′

Шут на Санчо в обсега на Навас. Технично, но слабо.

35′

Санчо беше спънат от Паредес на метри пред наказателното поле на домакините.

28′

ГООООООЛ! Неймар вкара с глава отблизо след центриране от корнер отляво. Хакими изпусна бразилеца.

25′

Пропуск! Единсон Кавани остана сам отдясно. Ударът му беше отклонен с крак от Бюрки в корнер.

23′

Ди Мария опита да си изпроси дузпа. Антъни Тейлър не показа картон на аржентинеца за симулация.

22′

Кимпембе успя да да извади топката от връхлитащия Халанд.

Снимка 471214

18′

Халанд не можа да засече прекрасно центриране на Хакими. Защитник на домакините успя да отклони топката.

16′

Ерлинг Халанд получи картон за ненужен фаул срещу Паредес. Публиката отвън избухна.

13′

Здрава битка в първите минути. Мачът е равностоен.

6′

Центриране на Сарабия отляво, но Витцел изчисти с глава. Добра атака на домакините.

1′

Започна мачът на празния "Парк дьо Пренс". Чуват се скандиранията на феновете, които са извън стадиона.

Нианзу Куаси Марвин Хитц

Пари Сен Жермен приема Борусия (Дортмунд) тази вечер, от 22:00 часа в реванш от 1/8-финалите на Шампионската лига.

Двубоят ще се изиграе при закрити врата заради епидемията от коронавирус.

Немският тим излиза с преднина от 2:1 след първата среща, което оставя отворен крайния изход на противопоставянето.

Стадионите на Борусия (Дортмунд) и Байерн (Мюнхен) остават пусти заради коронавируса

Градските управи в Дортмунд и Бавария взеха важни решения

Парижани загубиха едно от оръжията си в мача - публиката, но може да излязат още по-отслабени заради здравословното състояние на младата звезда Килиан Мбапе, който не се чувства добре и дори беше тестван за коронавирус.

Индикациите са, че тестът е отрицателен, но все пак участието му в мача остава под известна въпросителна.

Снимка 471210

Със сигурност двубоят пропускат Марко Верати и Тома Мюние. Анхел ди Мария пък има натрупани картони и при нов ще пропусне евентуалния първи четвъртфинал, ако ПСЖ продължи.

В същото време Борусия е в подем, а в атака разчита на младия норвежец Ерлинг Халанд, който не спира да бележи.

Дортмундци са в серия от четири поредни победи в Бундеслигата и ще се опитат да продължат серията си и в Европа.