Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

Идриса Гей напуска терена, а Данило влиза на негово място.

Габриел Жезус заменя Рахим Стърлинг.

78′

Жоржиньо Вайналдум заменя Марко Верати.

74′

ГОЛ ЗА ПСЖ! Лионел Меси вкара първия си гол за парижани. Аржентинецът подхвана атака, подаде към Неймар, който му върна и супер звездата намери пространство на границата на наказателното поле и отбеляза красив гол, шутирайки в горния десен ъгъл!

Снимка 548241

68′

Джак Грийлиш бе заменен от Фил Фодън.

64′

Неймар се вклини между двама бранители на Сити и навлезе в наказателното поле, отправи удар от малък удар, но неточно.

58′

Равностойна игра. Притежанието на топката е 50% на 50%.

46′

Стърлинг беше изпуснат от Мендес и отправи много опасен изстрел от близка дистанция, но встрани от вратата.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

40′

Идриса Гей се контузи, но за момента ще продължи мача.

38′

Шанс пред ПСЖ! Ерера овладя топка на ръба на пеналтерията и завърши с удар, насочен към горната вътрешна страна на мрежата. Той обаче не вложи достатъчно сила в опита си и Едерсон спаси.

35′

Неймар получи топката от Нуно Мендес и отправи твърде неточен изстрел, високо над вратата.

26′

КАКВА ВЪЗМОЖНОСТ! По чудо Манчестър Сити не изравни след като Де Бройне центрира  в наказателното поле, Стърлинг засече с глава, но топката нацели напречната греда, върна се в Бернардо Силва, но и той не сполучи с чудесния си шанс, също нацелвайки гредата.

23′

Жълт картон за Кансело заради нарушение срещу Килиан Мбапе.

Снимка 548228

17′

Манчестър Сити налага контрол над играта и все по-смело търси път към вратата на Донарума. Ще има ли нов гол скоро на "Парк де Пренс"?

16′

Верати бе фаулиран от Рахим Стърлинг, но без сериозни последици за италианския национал.

8′

ГОЛ ЗА ПСЖ! Домакините повеждат в резултата от първия си удар към вратата. След чудесна атака на парижани, Мбапе достигна до страничната линия в наказателното поле вдясно и намери Неймар пред вратата, който подаде към добре позиционирания Идриса Гей. 32-годишният халф отправи мощен изстрел, а Марез не успя да се намеси, за да спре удара на Гей в горния десен ъгъл на вратата, за да стане резултатът 1:0.

Снимка 548226

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

28. Жуниор Ебимбе

В Група А Пари Сен Жермен приема Манчестър Сити е двубоят, който събира очите тази вечер. Това е повторение на миналогодишния полуфинал, в който "гражданите" отстраниха опонента си. Главен съдия е Карлос Дел Серо Гранде. Асистенти - Пау Себриан Дейвис и Роберто Алонсо Фернандес.

В първия си мач в групата Манчестър Сити победи РБ Лайпциг с 6:3. ПСЖ нарави  1:1 срещу Брюж.

Титуляр за парижани в срещата тази вечер излиза суперзвездата Лионел Меси. Аржентинецът се възстанови от контузия, заради която пропусна последните два мача на французите срещу Монпелие и Метц.

В предни позиции за домакините са още Неймар и Килиан Мбапе.