ПСВ (Айндховен) загуби домакинството си на италианския гранд Интер в среща от група "В" на Шампионската лига.

Двубоят на стадион "Филипс Арена" завърши с драматичен обрат в полза на гостите. Те губеха с 0:1, след попадение на Росарио, но с голове на Наинголан и Икарди стигнаха до крайния успех.

Снимка 381753

Източник: UEFA.com

ПСВ се намира в страхотна форма, като в Холандия разполага със седем победи от седем мача. Холандците загубиха тежко при гостуването си на Барселона в предишния си мач в Лигата на шампионите и днес бяха готови да хвърлят всички сили поне за равенство.

Това обаче, за тяхно голямо съжаление, не се случи.

Джузепе Марота започва работа в Интер?

Бепе Марота започва в Интер?

Марота без коментар по темата до момента

Интер от своя страна започна трагично сезона в Италия и записа няколко срамни резултати, но в последно време намери формата си и е в подем. В първата си среща от групата "нерадзурите" постигнаха обрат и срещу Тотнъм, като днес на практика повториха успеха си.

За гостите не играха Шиме Върсалко, Далберт, Жоао Марио и Роберто Галярдини. На първо време това оказа негативно влияние върху изявите на отбора, като единайсеторката на Спалети не започна мача по най-уверения възможен начин.

В 27-ата минута Росарио получи чудесен пас от Лосано и не сгреши, давайки аванс на тима си в резултата.

Снимка 381751

Минута преди почивката, в типичния си стил, Раджа Наинголан върна уверено своя отбор в срещата, разписвайки се за 1:1.

След точно час игра пък лидерът и по традиция герой на Интер в последните няколко сезона - Мауро Икарди получи подаване от Весино и хвърли феновете на отбора си в екстаз, оформяйки крайното 1:2.

Барселона и Интер са лидери в групата в момента, разполагайки с пълен точков актив от 6 спечелени пункта.