Олборг и Виляреал завършиха наравно 2:2 в мач от група "Е" на Шампионската лига.

Гостите от Испания откриха резултата резултата в края на първото полувреме, след гол на Роси в 41-ата минута. При такъв резултат завърши първата част.

Девет минути след подновяването на играта датчаните се върнаха в мача след гол на Курт. През целия мач домакините бяха по-активният тим на терена. И през втората част те продължаваха да атакуват повече.

Въпреки това в 75-ата минута Франко от състава на Виляреал отбеляза втори гол, с който изведе испанците напред в резултата.

Малко след това усилията на футболистите от Олборг се увенчаха с успех и Дуе реализира за 2:2 в 81-ата минута.

След този мач Виляреал заема второ място в групата с актив от 8 точки. Начело е Манчестър Юнайтед също с 8 точки, но с по-добра голова разлика.

Олборг и Селтик заемат последните две места в групат с по две точки. Те ще спорят за третото място даващо право на участие в турнира за Купата на УЕФА.

ОЛБОРГ - ВИЛЯРЕАЛ 2:2 (0:1)