Бившият лидер на столичния ЦСКА - Жуниор Мораеш стартира сред титулярите за своя Динамо (Киев) в Шампионската лига.

Украинският гранд прие единайсетроката на Наполи, в първи и за двата състава сблъсък от груповата фаза на Лигата.

За съжаление на феновете си, домакините позволиха обрат и въпреки че поведоха в резултата с попадение на Гармаш в 26-ата минута, загубиха с 1:2.

Точен за гостите на два пъти беше Милик, разписал се в самия край на първата част, както и десетина минути по-рано.

Снимка 253200

Динамо излезе във формация само с един изнесен напред нападател, като в случая това беше именно Жуниор Мораеш.

Снимка 253160

Гостите заявиха претенциите си да спечелят надпреварата в тази Група "В" на турнира, в която са още тимовете на Бенфика и Бешикташ.

Първата стъпка бе направена, като Наполи се справи с домакина си тази вечер.

Съставите на двата отбора, с които те започнаха днес:

ДИНАМО: Шовковски, Антунеш, Вида, Качериди, Макаренко, Сидорчук, Рибалка, Хармаш, Циганков, Ярмоленко, Мораеш

НАПОЛИ: Рейна, Албиол, Кулибали, Хисай, Гулам, Хамшик, Алан, Жоржиньо, Мертенс, Кайехон, Милик

Съдия: Уилиям Колъм

Стадион: "Олимпийски"