ДУЗПА за Спортинг! Коентрао играе с ръка в наказателното поле.

77′

Дост напуска, Андре влиза в игра.

76′

Играта в централната част на терена и продължителното задържане на топката, от страна на съперника, едва ли се нравят особено много на Жезус.

75′

Дори в намален състав, отборът на домакините не се предава и продължава да опитва да стигне до изравнителено попадение.

74′

Натиск на Реал. Испанците искат да "затворят" мача и да си гарантират успеха.

71′

Марсело е заменен от Коентрао.

67′

Иско е заменен от Бензема.

67′

Скелото заменя Руис.

65′

Ковачич е изпросил изгонването на Перейра, това става ясно от телевизионните повторения. Те обаче не показаха кой знае какви нерегламентирани действия, от страна на футболиста на Спортинг. Ново странно решение в срещата.

64′

Перейра получава директен червен картон! Истински шок за домакините!

62′

Сезар отстъпва мястото си на терена на Кембъл.

58′

Гарет Бейл е принудително заменен от Асенсио. Лоша новина за Зидан?

57′

Жълт картон за Руис.

53′

Странно отсъждане на главния съдия, който свири фаул в нападение на Браян Руис, който опита изпълнение на задна ножица. Главата на Варан беше доста далеч от крака на Руис...

50′

Реал доминира над съперника си и определено диктува случващото се на игрището.

46′

Пробивите на Спортинг са основно през зоната на Марсело. Дали и Жорже Жезус не е забелязал някаква възможност в не особено убедителните изяви на бразилеца?

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Марсело се свлича на земята. Медицинският екип влиза на терена, но защитникът се вдига на крака и се връща в игра. Нищо притеснително за Зидан.

45′

Почивка.

44′

Грешка на Рамос и страхотна намеса на Навас. Реал се спаси в поредна ситуация от двубоя.

43′

Шут на Роналдо, Дост избива.

43′

Фаул на Рамос в атака.

42′

Изстрел на Сезар минава на сантиметри от вратата на Навас.

41′

Жълт картон за Марсело.

40′

Не особено убедителни действия на Марсело в мача. Защитникът на Реал на няколко пъти се намеси погрешно, като в един отделен случай едва не изведе съперников футболист сам срещу вратаря на тима си.

40′

Нарушение на Марсело на границата на наказателното поле. Опасност пред вратата на Реал.

38′

Отново затишие на терена. Дали за пореден път от това няма да последва нещо интересно...

32′

Серхио Рамос спасява отбора си! Защитникът се хвърли пред топката, след шут на съперников състезател, избивайки я в корнер с глава.

30′

Претенциите на домакините за налична засада при попадението на съперника останаха неоснователни, като повторенията бяха категорични, че защитникът на Реал не е бил зад последния такъв на Спортинг.

30′
Снимка 263948

29′

ГОЛ на Рафаел Варан! 1:0 за Реал (Мадрид)!

25′

Карвахал се включва периодично в атаките на гостите, но центриранията му, поне на този етап, не намират адресата си.

24′

Роналдо с поредица от финтове в половината на съперника. Акция за Реал обаче така и не последва.

22′

Без положения пред двете врати на "Алваладе".

16′

Семедо пресича центриране на Бейл. Събуди ли се най-после Реал (Мадрид)?

14′

Реал (Мадрид) предимно се брани. Нещо нетипично за "кралския" клуб.

14′

Коатес избива топката току пред краката на Роналдо. Важна намеса на състезателя на Спортинг.

13′

Без особено сериозен заряд в мача до момента.

11′

Роналдо стреля с глава, но е в засада. Първата опасност в полза на гостуващия състав.

8′
Снимка 263945

4′

Домакински натиск в началните минути на срещата.

2′

Перейра пада пред наказателното поле на Реал, но сигнал за нарушение на правилата няма.

1′

Бето Данило

Спортинг (Лисабон) приема Реал (Мадрид) в мач от Група "F" на Шампионската лига.

Двубоят на стадион "Жозе Алваладе" стартира в 21:45 часа.

Кристиано Роналдо може да стане първият футболист, вкарал 100 гола в европейските клубни турнири. Нападателят има 98 гола, като 95 от тях са в Шампионската лига.

Така в гостуването на родния си клуб Спортинг, Кристиано може да пренапише историята.

Европейските клубни шампиони пък се нуждаят от равенство, за да си осигурят място на осминафиналите в турнира.

Капитанът на тима Серхио Рамос, както и нападателят Карим Бензема са възстановени от контузия и може да играят. Двамата пропуснаха гръмката победа с 3:0 над Атлетико (Мадрид).

Тимът на Зинедин Зидан има 8 точки след първите си четири мача в групата, с две по-малко от Борусия (Дортмунд). Немците вече се класираха за следващата фаза, а довечера посрещат слабака Легия (Варшава).

Головете на Роналдо в евротурнирите са 95 в Шампионската лига, веднъж в квалификациите в мача между Манчестър Юнайтед и Дебрецен през 2005 година и два пъти във финала за Суперкупата на Европа през 2014.