Лукоки сменя Мисиджан.

69′

ГООООООООЛ за Лудогорец! 2:1 за българския шампион! Попадение на Вандерсон!

63′

Реферът не отсъжда дузпа в полза на ПСЖ, след като топката рикошира в ръката на Пластун, а отиваше в очертанията на вратата, след шут на състезател на домакините.

61′

Кавани бележи уникален гол със задна ножица! 1:1!

56′

Ново спасяване на Стоянов след изстрел на Ди Мария!

52′

Пробив на Бен Арфа, който обаче излиза заедно с топката извън пределите на терена.

48′

Шут на Вандерсон е блокиран от Маркиньос.

45′

Играта е подновена.

45′

Предимство в резултата за Лудогорец на почивката!

44′

Удар на Матюиди рикошира в крака на Паломино.

40′

Спасяване на Стоянов след мощен изстрел на Ди Мария!

35′

Нов изстрел с глава на Силва среща гредата на вратата на Лудогорец! Страхотна възможност за парижани!

33′

Тиаго Силва стреля с глава, топката минава близо до лявата греда на вратата, пазена от Стоянов.

32′

Алфонс Ареола бе преодолян за първи път от 6 мача с екипа на ПСЖ, на "Парк де Пренс".

Снимка 266850
29′

Шут на Ди Мария се отбива в тялото на Натанаел и излиза в корнер. Нищо интересно след изпълнението на ъгловия удар.

26′

Опасен свободен удар в полза на ПСЖ, в близост до полето на Стоянов.

24′

Мощен натиск на домакините. Те обаче не стигат до чиста голова ситуация.

21′

Мота стреля, но топката не попада в очертанията на вратата.

20′

Резултатът никак не се нрави на Унай Емери...

Снимка 266849
19′

Шут на Моура е блокиран от Моци!

17′

Жълт картон за Мота.

15′

ГОЛ за Лудогорец! 1:0! Мисиджан е в прегръдките на съотборниците си!

Снимка 266854
14′

Поредно нарушение на футболист на ПСЖ срещу такъв на Лудогорец...

10′

Маркиньос стреля с глава. Кълбото минава на сантиметри от целта.

10′

Фаул на Сисиньо срещу Моура.

10′

Центриране на Мисиджан, Ареола лови.

9′

Моура стреля, Стоянов спасява, Кавани се пробва да добави кълбото в мрежата, но българският страж отново избива топката.

Снимка 266853
8′

Доста твърда игра, от страна на домакините. Фаулове не липсват.

6′

Игра предимно в централната част на терена.

3′

Сисиньо е изведен от терена още след първото единоборство в мача. Той все пак се връща на игрището секунди по-късно.

2′

Уникална атмосфера на претъпкания "Парк де Пренс".

2′

Всичко или нищо както за Лудогорец, така и за ПСЖ, който може да си осигури далеч по-лесен жребий за следващата фаза, ако финишира под номер 1 в групата.

Снимка 266847

2′

Минута мълчание на "Парк де Пренс", в памет на жертвите от самолетната катастрофа с отбора на Шапекоенсе.

Снимка 266846

Те мечтаеха да бъдат шампиони, а се превърнаха в легенди! (СНИМКИ+ВИДЕО)

Приказната история на клуба, който ще остане вечен!

1′

22.Хесе Родригес 28.Клаудиу Кешеру

Лудогорец излиза тази вечер на "Парк де Пренс" в Париж, надявайки се, че след края на мача с ПСЖ отборът ще остане в евротурнирите и напролет.

Вчера ръководството и футболистите на разградчани се заканиха, че ще направят поредния си луд мач в Шампионската лига, в който ще се опитат да си тръгнат с точки от Париж.

Снимка 255385

Разбира се, по същото време ще е важно какво се случва и на стадиона в Базел, където при победа или равен на швейцарците, Лудогорец ще отпадне от надпреварата и няма да може да заеме третото място, даващо право на участие в Лига Европа.

Дерменджиев: Искаме ново чудо на "Парк де Пренс"!

"Базел въобще не ме интересува"

Стартовият състав на българския шампион стана ясен часове преди първия съдийски сигнал!

Очаквайте в ТОПСПОРТ коментар по минути на съдбовната среща за "зелените" в Лигата на шампионите!

Кешеру: Няма да е лошо да вкарам и на ПСЖ