Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители: 16 100

90′

Шест минути продължение на мача.

86′

ОТМЕНЕНА ДУЗПА ЗА МОНАКО!

Съдията Алард Линдхут отсъди дузпа за Монако за нарушение на Иниго Мартинес срещу Фоларин Балогун в наказателното поле на Барселона. След това, обаче, той бе привикан да преразгледа ситуацията със системата ВАР и в крайна сметка нидерландският рефер отмени първоначалното си решение.

85′

Алехандро Балде получи жълт картон.

85′

Официално предупреждение и за Рафиня.

81′

Головин намери Балогун в наказателното поле на Барса, американецът стреля от малък ъгъл, но Марк-Андре тер Щеген успя да избие в корнер.

80′

Тройна смяна в състава на Барселона. В игра се появиха Феран Торес, Жерард Мартин и Серхи Домингес, а терена напуснаха Пау Кубарси, Ламин ЯАмал и Роберт Левандовски.

80′
80′
75′

Жълт картон за Иниго Мартинес.

71′

ГОООООООООООООООЛ ЗА МОНАКО! ЖОРЖ ИЛЕНИКЕНА ОТНОВО ДАВА АВАНС НА "МОНЕГАСКИТЕ"!

Вандерсон с дълго извеждащо подаване намери Жорж Иленикена, който бе изпуснат от защитата на Барселона и остана сам срещу Тер Щеген и с мощен удар отново изведе "червено-белите" напред в резултата.

70′

Бен Сегир и Минамино са сменени от Кайо Енрике и Белогун

70′
59′

Жорж Иленикена се появи в игра на мястото на Бреел Емболо.

57′

Мощен удар на Вандерсон от далечно разстояние, Тер Щеген изби в корнер.

52′

Великолепна изява на Филип Кьон!

Ламин Ямал пусна отлично подаване към Рафиня, който стигна до топката преди Филип Кьон, но вратарят на Монако успя да разчете излизането си напред, затови играча на каталунците и изчисти.

45′

Второто полувреме на мача на стадион "Луи II“ започна!

45′

Александър Головин замени на почивката Ламин Камара в състава на Монако.

45+2′

Край на първата част!

45′

Две минути добавено време на първата част.

36′

Ламин Камара от състава на домакините получи официално предупреждение.

35′

ОТМЕНЕН ГОЛ НА МОНАКО!

След центриране на Камара от фаул, Синго изпрати във вратата на Барселона, но попадението не бе признато заради засада.

30′

Бен Сегир получи жълт картон.

28′

ГООООООООООООЛ ЗА БАРСЕЛОНА! ЛАМИН ЯМАЛ ВЪЗСТАНОВИ РАВЕНСТВОТО!

Въпреки численото неравенство на терена каталунците стигнаха до попадение във вратата на "монегаските". Ламин Ямал финтира първо Вандерсон, а след това направи същото и с Мохамед Салису, след което изпрати неспасяемо топката във вратата на Филип Кьон.

Снимка 683152

Източник: FC Barcelona фейсбук

17′

ГОЛ ЗА ДОМАКИНИТЕ! МАГНЕС АКЛИУШ ОТКРИ РЕЗУЛТАТА!

По-активната игра на домакините от началото на мача даде резултат в 17-ата минута. Вандерсон намери Магнес Аклиуш с дълъг диагонален пас , който влезе в наказателното поле на Барселона, след което стреля покрай Педри и Алехандро Балде и вкара топката в левия ъгъл на вратата пазена от Марк-Андре тер Щеген.

Снимка 683149

Източник: AS MONACO фейсбук

11′

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ЕРИК ГАРСИЯ!

Марк-Андре тер Щеген подаде спорен пас към Ерик Гарсия, Такуми Минамино отне топката и след това Гарсия извърши нарушение срещу японеца, който излизаше сам срещу германския страж на каталунците. Съдията Алард Линдхут не се поколеба и показа директен червен картон на футболиста на "блаугаранас".

5′

Великият Майкъл Джордан е на трибуните на стадиона в Княжеството.

1′

Двубоят на стадион "Луи II“ в Княжеството започна!