Чудесно спасяване на вратаря на разградчани след шут от близка дистанция!

Никаква идея в това изпълнение.

67′

Кешеру сменя Шверчок.

65′

През вторите 45 минути гостите владеят топката по-често, но така и не успяват да стигнат до сериозни ситуации в половината на съперника.

Това прави изравняването на резултата все по-малко вероятно.

Лудогорец трябва да промени нещо в представянето си, ако не иска да отпадне от Шампионската лига.

62′

Вандерсон изпълнява свободен удар в близост до вратата на МОЛ Види.

Нарушение на Моци в нападение.

60′

Слаб шут на Марселиньо.

Нищо опасно за вратаря на съперника.

59′

Нов пробив на Хаджич и изстрел по посока вратата на Ренан.

Стражът на Лудогорец спасява.

58′

Опит за извеждащо подаване на Марселиньо.

Фаул на Шверчок в нападение.

Не е съгласен той с отсъждането, но реферът е категоричен.

57′

Прави впечатление, че разиграванията на МОЛ Види са далеч по-любопитни, а и по-продължителни от тези на Лудогорец.

Нещо по-скоро неочаквано.

54′

Горалски стреля!

Топката не попада в очертанията на целта.

Възможност за Лудогорец.

47′

Шут на Хаджич!

Нов гол не пада.

За съжаление на българския тим, това полувреме започва по същия начин, по който и предишното.

46′

Горалски заменя Кампаняро.

45′

Играта е подновена.

45+1′

През първото полувреме българският шампион беше неузнаваем. Разградчани не бяха на себе си, като позволиха на скромния си съперник да владее инициативата на терена.

Без да успява да създаде положения, съставът на Пауло Аутуори не спираше да бъде атакуван и притискан от съперника, като футболистите на МОЛ Види очевидно не бяха излезли за равен резултат тази вечер.

Безидейната игра на разградчани доведе и до няколко официални предупреждения за футболисти на състава, сред които Мисиджан и Марселиньо.

Играта бе допълнително усложнена от влошените атмосферни условия и неспирния дъжд, изсипващ се на "Панчо Арена".

Истински неприятна ситуацията за гостите в мача стана пет минути преди почивката. Тогава, след изключително глуповат втори жълт картон, показан за симулация на Мисиджан, Лудогорец остана с човек по-малко на терена.

Тук някъде липсата на инициативност и креативност в предни позиции за разградчани се пренесе и в средата на терена, а грешките в защита зачестиха.

След две чудесни спасявания на Ренан в последната минута от първата част домакините стигнаха до по-скоро заслужено предимство в резултата, след попадение на Хаджич. Този път стражът на "орлите" бе безпомощен, а съпротивата на българския състав - окончателно пречупена.

45′

Почивка.

44′

ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Домакините излизат напред!

Хаджич открива резултата.

43′

Центриране от корнер...

Изстрел към вратата на Лудогорец!

Ренан спасява!

Късмет за разградчани!

39′

Втори жълт картон за Мисиджан!

Лудогорец остава с човек по-малко на терена!

Това предупреждение към състезателя на разградчани беше за симулация...

Жалко за съотборниците на Мисиджан.

37′

Шверчок шутира от свободен удар!

Топката преминава близо до вратата на МОЛ Види.

Малшанс за "орлите".

34′

Не личи Лудогорец да настоява да се разпише на всяка цена.

Добре противодействат футболистите на МОЛ Види на българския шампион.

33′

Нов изстрел към вратата на Ренан!

Топката излиза в аут.

Ако "орлите" продължат да разчитат на късмет, могат да останат неприятно изненадани.

29′

Дъждът на "Панчо Арена" се засилва.

Неприятни условия за игра.

29′

Жълт картон за Мисиджан.

27′

Официално предупреждение за Марселиньо.

Футболистът спря атака на тима си с необмислените си действия.

24′

Кирил Домусчиев и Христо Крушарски на трибуните.

Любопитен кадър от мача.

И Кирил Домусчиев вече е на унгарска земя

Бизнесменът ще стиска палци за клуба си

23′

Нови фенове по трибуните.

Понапълни се малкият стадион на МОЛ Види.

22′

Грешка на Моци!

Все пак той коригира действията си и избива топката в предни позиции.

21′

Сблъсък между Марселиньо и съперников футболист.

Българският национал пада на тревата.

Впоследствие се изправя и изблъсква опонента си.

Ситуацията се размина без официални предупреждения.

17′

Няколко акции на домакините минават през зоната на Сисиньо.

Включвайки се напред, бранителят освобождава сериозно пространство в последната линия от постройката на "зелените".

15′

Не изглеждат толкова убедително, колкото по всяка вероятност би им се искало на българските шампиони.

Отново съперникът им основно руши играта, вместо да се опитва да гради нещо.

Така беше и в първия мач между двата тима.

10′

Ковач стреля!

Късмет за Ренан.

Кълбото минава встрани от целта.

Добра възможност за домакините.

8′

Проблем с екипировката на Марселиньо.

Той трябва да напусне терена и временно българският състав е с човек по-малко на игрището.

7′

До момента разиграванията между Марселиньо и Шверчок не са особено ефективни.

Брак в действията на "орлите" на терена.

6′

Бърза контраатака на Лудогорец.

Мисиджан се оказва на върха й, но се забавя и не успява да отиграе подобаващо топката.

5′

Запалянковците на домакините са малко, но пък за сметка на това са доста гласовити.

Тези от Разград обаче им отговарят подобаващо.

2′

За малко повече от минута - две нарушения срещу футболистите на българския отбор.

Срещата вече прилича на предишната.

Тогава бяха показани 6 жълти картона за състезатели на МОЛ Види.

1′

Не повече от 1500 зрители на стадиона.

Феновете на домакините бойкотират МОЛ Види, заради промененото име и приетия от клуба нов спонсор.

1′

Сос Форстър

Тази вечер, от 21:00 часа, Лудогорец гостува на "Панчо Арена" в мач-реванш от втория предварителен кръг на Шампионската лига срещи МОЛ Види.

Първата среща в Разград завърши 0:0, въпреки че "орлите" бяха отборът, който диктуваше събитията на терена.

В лагера на българския тим цари оптимистично настроение, въпреки коварния резултат от първия двубой. В отбора са убедени, че са по-класния състав и могат да го докажат.

"Зелените" и преди са попадали в такава ситуация и са успявали да се измъкнат. Сигналната лампа обаче светна и в мачовете за първенство - трудна победа с 1:0 над Етър и равенство 1:1 срещу Берое.

Звездите на Лудогорец са вече в Унгария

Горещо време посрещна тима в Будапеща

От срещата преди седмица стана ясно, че МОЛ Види не е труден противник. Унгарците "забъркаха бетон" и устискаха нулевото равенство.

Феновете на МОЛ Види вярват в успеха... на Лудогорец

Едва 11% от привържениците на тима считат, че техните любимци ще успеят да достигнат до елиминациите напролет

Треньорът на Лудогорец Пауло Аутуори не смята да прави промени по състава си.

Очаква се унгарците да заложат отново на здрава защита и да опитат да нанесат своя удар на контраатака или от статично положение.