Шампионът на Полша Легия Варшава постигна ценна победа с 2:0 при гостуването си на  Дъндолк в плейофа за Шампионската лига. Българският национал Михаил Александров взе кратко участие в мача. Той влезе като тактическа смяна в 89-та минута, когато резултатът беше още само 1:0.

Първото полувреме предложи много скука на зрителите. В него нямаше точни удари към двете врати, а само здрава битка по всички точки на терена.

Второто полувреме започна по същия начин. Но в 56-ата минута глупава игра с ръка на Андрю Бойл от Дъндолк в наказателното поле позволи на Легия да стигне до дузпа. Неманя Николич беше безпогрешен и даде важния аванс на тима си.

Голът сякаш даде криле на Легия, но футболистите му пропуснаха няколко много изгодни положения за гол. Така се стигна до 94-та минута, когато Томаш Йодловиец пусна страхотен пас към Александър Прийович и той си освободи позиция, за да намери целта и да направи резултата 2:0.

Така реваншът във Варшава следващия вторник е просто протоколен, а Мишо Александров ще играе в групите на Шампионската лига.