Милан и Нюкасъл не се победиха на старта на Шампионска лига. Двата отбора направиха 0:0 на "Сан Сиро" в мач от група "F" на турнира.

Нюкасъл се завърна в европейската елитна надпревара след 20-годишна пауза, а срещу тях имаха ранен опонент, загубил с 1:5 от Интер в градското дерби.

ПСЖ - Борусия (Дортмунд), 2:0, (Разой на срещата по минути)

Парижани бяха по-добрият отбор на терена

"Росонерите" изиграха страхотно първо полувреме, като отправиха с 11 удара към вратата, с много положения, но без голове. Най-големият шанс пропусна Рафаел Леао в 34-ата минута, когато мина покрай няколко футболисти на Нюкасъл, а накрая изпусна топката, искайки да удари с пета.

Снимка 634455

През второто полувреме тимът на Еди Хау смени тактиката си, но не успя да отбележи. Тази вечер в същата група, наречена "групата на смъртта", ПСЖ приема отбора на Борусия (Дортмунд).