Треньорът на Интер Роберто Манчини бе крайно разочарован от загубата на тима си на старта на груповата фаза на Шампионската лига.

В двубой от група "В" на турнира миланския гранд загуби като гост на португалския Спортинг с 1:0.

"В началото на мача бяхме прекалено бавни, от което домакините се възползваха по най-добрия начин.

Мисля, че не заслужавахме да загубим. Равенството би бил най-справедливия резултат. В последните минути натиснахме, но не успяхме да постигнем нищо", коментира треньорът на Интер.

"Играхме така, както искаше Манчини, но съперника не ни позволи да покажем футбола си. Това бе само първия мач в групата. Не сме загубили шансове да продължим", заяви вратаря на Интер Франческо Толдо.

"Отличната ни игра в защита и в средата на терена бяха основната причина за успеха. Отлично бяхме разучили съперника, което също ни помогна да се справим.

В нападение проявихме известна нервност през първото полувреме, но през второто всичко се получи както исках. Според мен победата ни е напълно заслужена", заяви треньорът на Спортинг Паоло Бенто.