Снощи Реал (Мадрид) получи много спорна дузпа в последните секунди на мача с Ювентус. Кристиано Роналдо вкара от бялата точка и испанският гранд продължи на полуфиналите в Шампионска лига с общ резултат от двата мача 4:3. Дузпата беше отсъдена за нарушение срещу Лукас Васкес. Естествено, той защити съдията Мйкъл Оливър.

"Дали имаше дузпа? Да! Кристиано свали топката към мен и тъкмо щях да отпправя удар, когато защитник на съперника притича и ме прегази отзад. Няма съмнение, че това е дузпа.

Протестите на Юве? Това е напълно нормално. Все пак се случи в последната минута.

Този мач трябва да ни бъде за урок. Когато се отпуснем, биваме наказани. Шампионската лига не прощава на никого. Трябваше да страдаме до последната минута, но стигнахме до гол, който ни класира на полуфинал", каза Васкес.

Испански съдия категоричен: Дузпа няма

"Влизането на Бенатиа срещу Лукас Васкес не е достатъчно"