Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача!

89′

Мисиджан пропуска да вкара за 8:0, но и вратарят се намеси убедително при диагонален удар на холандеца.

83′

Жълт картон за Форсайт.

80′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Якуб Шверчок реализира хеттрик, вкарвайки от удобна позиция за 7:0!

78′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Резервата Шверчок бележи втория си гол в мача, възползвайки се от грешка в защитата на северноирландците - 6:0!

77′

Лукоки заменя Вандерсон.

75′

Хийтли е заменен от Глакин.

73′

ГООООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Страхотно изпълнение на Шверчок, който с удар от въздуха фронтално срещу вратата щеше да скъса мрежата - 5:0!

69′

Гостите можеха да вкарат! При центриране от корнер Ренан се размина с топката, Форсайт стреля с глава, но Моци изчисти от голлинията, а упражението се повтори още един път, отново с успех на румънския защитник!

67′

Шверчок заменя Кешеру.

66′

ГООООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Марселиньо бележи за 4:0 след хубав удар извън наказателното поле, който се спря в долния десен ъгъл на вратата!

64′

Лукас Саша заменя Густаво Кампаняро.

62′

Кешеру отново тормози защитата на северноирландците, след като получи подаване в наказателното поле, но ударът на румънеца бе блокиран.

59′

Кадел е заменен от Кайл Оуенс.

53′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Клаудиу Кешеру засече отлично центриране на Натанаел, за да може румънецът с глава да вкара за 3:0!

51′

Мисиджан получи доста пространство отляво в наказателното поле, но крилото на Лудогорец си поведе топката доста дълго и я изгуби.

50′

Спокойно темпо на игра в първите минути на второто полувреме.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

45′

Кешеру стреля от добра позиция от фаул, топката мина на сантиметри над гредата.

40′

ГООООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Родли Браун си отбеляза автогол след остро центриране по земя на Кешеру от левия фланг - 2:0!

39′

Мисиджан можеше да удвои резултата след много добър пробив, но ударът му отдясно от наказателното поле мина до гредата!

36′

Жълт картон за Бивърланд.

35′

Гостите опитаха да изнесат играта в по-предни позиции.

30′

Разбъркване в наказателното поле на гостите, няма кой обаче да играе с топката от състава на разградчани.

25′

ГОООООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Марселиньо открива резултата с удар от наказателното поле - 1:0! Техничарят се възползва от пробив и пас на Сисиньо отдясно в наказателното поле.

19′

Още не са изминали 20 минути от началото на мача, а прави впечатление, че срещата е доста груба, което идва най-вече от страна на северноирландците.

17′

Липсват головите положения от началото на мача, въпреки че играчите на Лудогорец очаквано са по-дейният отбор на терена.

15′

Груби действия на Бърнс, който получава жълт картон.

10′

Сисиньо получи пас зад защитата отдясно в наказателното поле, но успоредният пас на бразилеца е избит в корнер от защитник на северноирландците.

9′

Жълт картон за Кешеру.

7′

Жълт картон за Кадел.

3′

Вандерсон се измъкна сам срещу вратаря на гостите, бразилецът падна в наказателното поле, но съдията правилно прецени, че дузпа няма.

1′

Начало на мача на "Лудогорец Арена"! В минутите преди двубоя официално бе открит новия сектор за гости на съоръжението в Разград.

92. Лукоки 25. Кларк

Тази вечер от 20:00 часа българският шампион Лудогорец ще стартира участието си в Шампионска лига. "Орлите" приемат в Разград северноирланския Крусейдърс в първия квалификационен кръг в турнира.

Пауло Аутуори преди мача с Крусейдърс: Утре Лудогорец ще търси резултат, който да направи реванша по-лек за нас

Вижте какво още каза треньорът

Този сблъсък ще е дебют за главния мениджър на тима Пауло Аутуори, който замени Димитър Димитров начело преди броени седмици. Целта пред отбора е достигане до групите и именно заради това тази вечер седемкратният шампион ще търси изразителна победа.

Аут от състава на разградчани са Григоре, който доскоро лекуваше контузия, и Яцек Горалски, който бе участие на Световното първенство в Русия с Полша.

Бранители на Крусейдърс пропускат мача с Лудогорец, защото са на море

Дори и мач от квалификациите на ШЛ не може да обърка плановете на Колин Коейтс и Шон Уорд

Гостите пък пристигат в България без двама от основните си играчи. Става въпрос за Колин Коейтс и Шон Уард, които все още са във ваканция.

Реваншът е на 17 юли от 22:00 часа.