РБ (Залцбург) и Локомотив (Москва) завършиха наравно 2:2 в мач от група "А" на Шампионската лига. Гостите поведоха с гол на Едер (19'), но "червените бикове" стигнаха до пълен обрат чрез Доминик Собослай (45') и Златко Янузович (50'). Виталий Лисакович обаче донесе точката в 75-ата минута.

В 19-ата минута Живоглядох отклони топката след центриране от корнер към Едер, който вкара за 0:1.

В края на полувремето "биковете" изравниха. Доминик Собослай стреля силно от границата на наказателното поле, топката срещна гредата и влезе във вратата за 1:1.

Домакините стигнаха до пълен обрат в 52-рата минута, когато Златко Янузович стреля по земя от границата на наказателното поле и прати топката до лявата греда.

В 75-ата минута руският тим изравни. Лисакович засече с глава центриране на Живоглядов за крайното 2:2.

Резервите на Шахтьор направиха за смях Реал (Мадрид)

"Миньорите" вкараха три гола за едно полувреме на "белите"