Нападателят на Тотнъм Питър Крауч заяви, че отборът трябва да спре да прави грешки и да допуска елементарни голове, ако иска да прогресира в Шампионската лига. В сряда вечер лондончани загубиха с 3:4 от Интер на "Сан Сиро".

"Започнахме мача наистина ненормално. Имахме планина за преодоляване, а ние просто не можем срещу големите тимове. Не трябваше толкова елементарно да позволим на Интер да ни вкарва. През втората част обаче успяхме да се върнем в срещата.

Трябваше през втората част да забравим четирите инкасирани гола и да овладеем мача. Ако не бяхме допуснали толкова бързи голове, може би щяхме да имаме шанс за нещо. Но с 10 човека нямаше как това да се случи. Все пак демонстрирахме характер", обясни Крауч.

Английският национал не пропусна да похвали своя съотборник Гарет Бейл. Уелсецът наниза и трите гола за Тотнъм. А интересното е, че и попаденията му бяха отбелязани по един и същ начин и от една и съща позиция.

"От две години се справя блестящо. На "Сан Сиро" просто демонстрира високата си класа. Хеттрикът просто беше "черешката на тортата", добави бившият ас на Ливърпул.