Защитникът на Реал (Мадрид) Даниел Карвахал, който удари с лакът хърватския нападател на Атлетико (Мадрид) Марио Манджукич в първия четвъртфинален мач от Шампионската лига (0:0), опроверга появилите се информации, че освен това го е ухапал.

"Разбрах след мача да ме обвиняват, че съм ухапал играч на съперника. Искам ясно да кажа, че не съм ухапал никого, нито съм се опитвал да го направя", написа в своя личен профил в социална мрежа  защитникът на Реал.

Според снимки от мача на стадион "Висенте Калдерон", при жесток сблъсък в половината на Реал през второто полувреме, Манджукич сграбчва за врата Карвахал и последният приближава своята уста към ръцете на хърватина, след което се обръща и нанася удар с юмрук в ребрата на хърватина. Сблъсъкът, който се разиграва далече от топката, не бе санкциониран от съдията.