Бранителят Иван Иванов вкара гол при победата на Партизан (Белград) над малтийския Ла Валета с 4:1 като гост в мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Сръбският тим беше пълен господар на терена на "Корадино" и можеше да запише и още по-убедителен успех.

Още в 6-ата минута Томич откри за гостите, а в 33-ата Иванов се разписа за 0:2. Русия остана на игрището до края на мача и със сигурните си намеси в защита впечатли малобройната публика.

Шчепович в 42-ата минута направи преднината на Партизан още по-комфортна и до края мачът само се доиграваше. Ла Валета, който в предишния кръг изхвърли от турнира андорския Лузитанос с общ резултат 9:0, този път нямаше какво да противопостави на доста по-класните си съперници.

В 66-ата минута голямата звезда на малтийците Майкъл Мифсуд, който се спрягаше преди месец и за ново попълнение на нашия Лудогорец, върна един гол - 1:3. В 71-ата минута обаче левият бек на сърбите Остоич фиксира крайното 4:1 за Партизан. С големия успех комшиите вече си осигуриха предсрочно класиране за третия кръг на Шампионската лига.