Турският гранд Галатасарай нанесе втора загуба на Манчестър Юнайтед в група А на Шампионската лига, след като спечели гостуването си на "Олд Трафорд" с 3:2.

"Червените дяволи" на два пъти успяваха да повеждат в резултата с попадения на Расмус Хойлунд (17, 67), но много бързо допускаха изравняване чрез Уилфред Заха (23) и Керем Актюроглу (71).

Реал (Мадрид) си тръгна с трите точки от Неапол

Брага направи знаменит обрат в Берлин

Победното попадение за Галатасарай реализира Мауро Икарди в 81-ата минута. Той пропусна дузпа малко преди това, след като не уцели вратата.

Манчестър Юнайтед завърши с човек по-малко, след като Каземиро бе изгонен след груба грешка на Андре Онана в ситуацията при дузпата.

В другия мач от групата Байерн (Мюнхен) се наложи с 2:1 като гост на ФК Копенхаген. Лукас Лерагер откри за датския тим в 56-ата минута. Джамал Мусиала изравни в 67-ата, а четвърт час по-късно резервата Матис Тел осигури успеха на германския колос.

Байерн оглавява класирането в групата с пълен актив от 6 точки, следван от Галатасарай с 4. ФК Копенхаген има 1 точка, а на дъното с две загуби е Манчестър Юнайтед.