Тимът на Вердер (Бремен) се наложи с 2:0 над българския представител в Шампионската лига Левски.
Голмайстори за немския отбор бяха бразилците Налдо и Диего. Първият не без помощта на късмета реализира от пряк свободен удар, след като топката рикошита в Лусио Вагнер и влезе във вратата.
Вторият гол се получи след колективна грешка на българските футболисти и оказалият се сам срещу Петков Диего (на снимката) не пропусна да се разпише.
Двата тима започнаха срещата без отделяне на време за особено разузнаване. Българският тим логично разчиташе на контраатаките и няколко добри шанса се откриха пред Валери Домовчийски и Христо Йовов.
Домакините обаче владееха топката по-продължително и се надяваха на грешка на българската защита. В тези мимути бранителите на Левски играеха синхронизирано и се подсигуряваха взаимно.
Може би най-нелогичното се случи в последните секунди на първата част, когато след безобидно нарушение Вердер получи право да изпълни пряк свободен удар.
Бразилецът Налдо застана зад топката и с отмерен удар я плъзна под футболистите, застанали пред Петков като стена. Кълбото се удари в крака на Лусио Вагнер и влетя неспасяемо в мрежата на българите.
След попадението Станимир Стоилов бе бесен на Вагнер и дори показа на Наско Сираков как бразилецът се е завъртял при нанасянето на удара.
През втората част българския тим не се предаде и продължи да търси атаката. Отново продължителните комбинации бяха най-използваните в българския тим, но атакуващите футболисти не успяха да действат достатъчно бързо и решително пред гола.
След колективна грешка на бранителите на Левски домакините реализираха втория си гол чрез другият бразилец - Диего. Острието бе оставен лице в лице срещу Петков и от близо не пропусна да се разпише.
До края на срещата българският шампион се опита да промени събитията на терена, но се видя, че Вердер е ного добре организиран отбор, който не оставя шансове на противника да разгръща възможностите си. До последния съдийски сигнал положения не липсваха, но до точен удар във вратата на Вийзе така и не се стигна.
По този начин Левски остава без точка и след третия си мач в груповата фаза на Шампионската лига, докато Вердер се изравнява с Барселона с по 4 точки на второто място.
Класиране:
1. Челси 3 3 0 0 6:1 9
2. Барселона 3 1 1 1 6:2 4
3. Вердер Бремен 3 1 1 1 3:3 4
4. Левски 3 0 0 3 1:10 0
ДЗЕНГА
на 19.10.2006 в 09:57:00 #567Cowkiller каде си бе
bibin
на 19.10.2006 в 09:55:52 #566Докога Ф.К."Левски" ще играе ролята на боксова круша? САМО МАРЕК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
beliataa
на 19.10.2006 в 09:49:34 #565Prevzemkata Регистриран на: 12.10.2006, 15:41 знм нали ми спаси живота с него
beliataa
на 19.10.2006 в 09:43:59 #564Prevzemkata Регистриран на: 12.10.2006, 15:41 виното мераклийско
Stenlyaka
на 19.10.2006 в 09:43:47 #563Prevzemkata Регистриран на: 12.10.2006, 15:41 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: е вярно така трябва да е - щом са ти ударили Ай Пи то а с това вино освен да си боядисаш яйцата може и да си ги свариш при самото потапяне

beliataa
на 19.10.2006 в 09:41:01 #562Prevzemkata Регистриран на: 12.10.2006, 15:41 това го знам
БАТЕ НАСКО
на 19.10.2006 в 09:40:28 #561Eто накратко разбора в съблекалнята след мача: Георги Петков е красив Станислав Ангелов е красив Елин Топузаков е красив Игор Томашич е красив Лусио Вагнер е красив Димитър Телкийски е красив Даниел Боримиров е красив Ричард е красив Седрик Бардон е красив Христо Йовов е МНОГО красив Валери Домовчийски е красив Станимир Стоилов НЕ Е МНОГО КРАСИВ АЗ СЪМ НАЙ КРАСИВИЯ
beliataa
на 19.10.2006 в 09:38:34 #560говедааааааааааааааа вие си знаете
Stenlyaka
на 19.10.2006 в 09:37:53 #559Prevzemkata Регистриран на: 12.10.2006, 15:41 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: снощи цъках едно Мерло на Домейн бояр , резерва стори ми се нелошо взели го по цени на едро - 3 лева бутилката
Stenlyaka
на 19.10.2006 в 09:36:09 #558Prevzemkata Регистриран на: 12.10.2006, 15:41 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: кви пари бре ?? нали беха виртуални пари ..... пререгистрирай се с подобен ник и тя ще те разпознае
gogoto
на 19.10.2006 в 09:35:47 #557ама имах една мноо яка приятелка там ============== Мдаааа, парите нищо не струват пред приятелството. Особено на една готина мадама
ДЗЕНГА
на 19.10.2006 в 09:34:27 #556Cowkiller
Stenlyaka
на 19.10.2006 в 09:33:39 #555Prevzemkata Регистриран на: 12.10.2006, 15:41 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: да не е от това дето като капне и се вдига дим ???

Stenlyaka
на 19.10.2006 в 09:29:51 #554Prevzemkata Регистриран на: 12.10.2006, 15:41 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: мафията те е набелязала

Smeh
на 19.10.2006 в 09:28:43 #553Преди мача: Ювелира: Отиваме в Бремен, за да спечелим дядо Боре: Вердер са ми стари абонати. Идваме поне за точка. Топчо: Вердер не е Челси или Барселона След мача: Ювелира: Явно не сме дорасли за Шампионската лига. Мъри: Резултатът не винаги е най-важното Топчо: Тези три загуби са логични.
Stenlyaka
на 19.10.2006 в 09:27:36 #552Prevzemkata Регистриран на: 12.10.2006, 15:41 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: мда бан на Ай Пи -то
APOCALYPSE
на 19.10.2006 в 09:24:42 #551накърках се яко,на много хора пратих =================================================== СЕФТЕ!!!
Stenlyaka
на 19.10.2006 в 09:21:25 #550Prevzemkata Регистриран на: 12.10.2006, 15:41 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ЦСКА ФЕН може да помогне с ИП-то я дай пак да видим какво ти изписва при логването ?
APOCALYPSE
на 19.10.2006 в 09:20:49 #549БАТКОООФФФФФФ, кви беха тия среднощни СМС-си щурчооо!!!
Stenlyaka
на 19.10.2006 в 09:19:21 #548raev Регистриран на: 11.04.2006, 13:25 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: не е лошо да се запознаеш със знечението на думата ''цитат''