Нападателят на Левски Валери Домовчийски е под въпрос за четвъртия двубой на Левски в Шампионската лига срещу Вердер идния вторник. Травмата на младежкия национал в адукторите, заради която той пропусна началото на "сините" в най-престижния европейски клубен турнир, се възобнови по време на двубоя срещу Черно море.

Срещата завърши 1:1, а Домовчийски, който откри резултата за Левски, бе заменен от Емил Ангелов в 55-та минута. В събота младокът ще премине медицински изследвания, които да уточнят каква точно е контузията, но шансовете да играе с германците, до този момент са под 50%.

Тревожно е и състоянието на титулярния вратар Георги Петков, който изкълчи ръката си на тренировка и е с обездвижваща шина на палеца. Заместникът му Николай Михайлов пък е със сериозна вина за гола във Варна, след като се уплаши от летящата към главата му топка след удара на Моке и се дръпна, с което се получи и гола за домакините.