90+8′
Турнир: Шампионска лига Стадион: "Сигнал-Идуна Парк", гр. Дортмунд (Германия) Зрители: Мачът се играе без публика
90+8′

Край! 2-2! Силите на гостите не стигнаха за повече и те отпадат след общ резултат 4:5.

90+4′

ГОООЛ!!! 2-2!

Резултатът е изравнен. Ел-Несири бележи за втори път! Последните секунди ще са инфарктни.

87′

Страхотно спасяване на Хиц след удар с глава на Марвин.

86′

Ракитич заменя Фернандо.

86′

Ел Хадади вместо Сусо до края.

84′

Борусия се забавлява в наказателното поле на гостите. Само уникалният рефлекс на вратаря Буну остави испанците в мача.

79′

Торес заменя Оскар.

77′

Коридата продължава. Картон за Фернандо.

77′

Карлош също е декориран в жълто.

71′

Картон и за Оскар. Серия от здрави влизания, напрежението се покачва.

68′

ГОООЛ! СЕВИЛЯ СЕ ВРЪЩА В МАЧА!

Ел-Несири изпълни една от най-безкомпромисните дузпи в кариерата си и връща испанците в мача. Имат ли сили за още два гола до края?

Снимка 522154

67′

Джан също получава официално предупреждение.

67′

Паслак влиза на мястото на Азар.

60′

Гомес заменя Жордан.

60′

Де Йонг заменя Окампос.

56′

Жълт картон за Халанд за бурна радост.

56′

Фернандо получава жълт картон за реплики.

55′

Футболистите на двата отбора едва не се сбиха.

54′

ГООЛ! Халанд!

Норвежецът реализира от дузпа.

Снимка 522161

50′

ВАР беше използван последователно 4 пъти! Скандали на терена.

Халанд пропусна дузпа, впоследствие тя бе пребита. Негово попадение беше отменено секунди по-рано.

48′

Дузпа за Борусия (Дортмунд)!

Домакините имат възможност да решат окончателно спора.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Първата част завършва при резултат 1:0.

40′

Жълт картон за Акуна. Пропуска следващия мач в турнира.

35′

Халанд!

Детето чудо на световния футбол открива резултата. Норвежецът с поредно прекрасно пласиране. Таранът изскочи от втора позиция и хладнокръвно простреля гостите при една от редките атаки на Борусия.

31′

Нов опит на Сусо, който преминава покрай вратата.

Снимка 522155

20′

Морей получава първия жълт картон.

18′

Сусо се освободи добре и стреля от границата на наказателното поле, но ударът мина на сантиметри от гредата.

10′

Гостите продължават да натискат, изпълняват трети корнер за десет минути игра.

3′

Окампос стреля опасно, но Хиц внимаваше и изби удара.

1′

Загаду Вацлик

Борусия (Дортмунд) и Севиля се изправят един срещу друг в осминафинален мач-реванш от програмата на Шампионската лига. Вестфалци имат крехко предимство, след като постигнаха драматичен успех на испанска земя с 3:2. Властелинът на Лига Европа обаче никога не се предава, което е сигурен залог за страхотна битка на "Сигнал-Идуна Парк".

Севиля договори Папу Гомес за 5 милиона евро

Аржентинецът минава медицински прегледи днес

Германците могат да бъдат оптимисти преди този мач, тъй като статистиката показва, че имат 8 победи и само 3 загуби на свой терен от испански отбори. Освен това дортмундци 15 пъти са продължавали и само веднъж са отпадали в елиминационни мачове, след като са спечелили първия мач като гост.

Ерлинг Халанд с уникален рекорд в Шампионската лига

Нападателят вкара 13 гола в 18 мача в турнира

Настроението в техния лагер обаче е силно понижено. Тежката загуба в класиката срещу Байерн (Мюнхен), дошла след първоначална преднина от 0:2, едва ли ще внесе сериозна увереност в редиците на Ерлинг Халанд и компания.

ПРОМОЦИОНАЛЕН КОЕФИЦИЕНТ НА BWIN ЗА МАЧА БОРУСИЯ (ДОРТМУНД) - СЕВИЛЯ

В състава на домакините има две добри новини преди този мач. Те са свързани с Роман Бюрки и Лукаш Пишчек, които са възстановени от контузиите, които ги мъчеха. В същото време обаче лазаретът остава пълен, като там са Джейдън Санчо, Аксел Витсел, Марсел Шмелцер, Рафаел Герейро, Джовани Рейна и Мануел Аканджи.

Севиля отказа да прати Юсеф Ен-Несири във Висшата лига

Севиля отказа да прати голмайстор във Висшата лига

Офертата на Уест Хем не беше приета

Проблем за Севиля ще бъде отсъствието на Жул Кунде, който се превърна в основен играч за отбраната на андалусийци. Алейш Видал пък е с мускулна травма. Ясин Бону е навехнат пръст и до последно ще бъде под въпрос за важното гостуване.

Главен съдия на срещата е турският рефер Джунейт Чакър.