Впечатляващо - това е единствената дума, с която може да се опише представянето на двата фаворита в Група "Е" на Шампонската лига. Реал (Мадрид) и Лион се разходиха във вторник вечер съответно до Румъния и Украйна и без особени проблеми прибавиха по 3 точки към актива си.

Гостуването на "кралския" клуб на стадион "Генча" в Букурещ започна с ранен гол на Серхио Рамос, който засече центриране на Гути. Преднината на Реал бе удвоена от Раул, който се оказа най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле на Стяуа.

През второто полувреме Робиньо покачи на 0:3 преди Бадеа да отбележи почетното попадение за домакините и да вдигне зрителите на крака. Точка на спора сложи Рууд Ван Нистелрой в 76-ата минута с техничен прехвърлящ удар.

Лион пък взе трета поредна победа в Шампионската лига този сезон, след като надделя над Динамо (Киев) с класическото 0:3 като гост.

Резултатът бе открит в 31-ата от Жуниньо след перфектно изпълнение на пряк свобден удар. Скоро след това Калстрьом удвои, а крайният резултат бе оформен от Малуда в началото на второто полувреме.