Копенхаген спъна Байерн, стигайки до 0:0 в Мюнхен, с което увеличи още повече интригата за второто място в групата на Шампионската лига.

Равенството между Галатасарай и Манчестър Юнайтед гарантира първата позиция на баварците, които имат 13 точки, докато с точката датчаните събират 5, колкото има и турския тим, докато Червените дяволи са с 4. В последния си мач Юнайтед ще приеме Байерн, а Копенхаген ще е домакин на Галатасарай, като победителят от този мач ще продължи напред.

Бенфика - Интер 3:3 в Шампионска лига

Интер не се предаде и се пребори за точка след три гола пасив срещу Бенфика

Португалците останаха без победа

Домакините очаквано доминираха, но в първите минути не успяваха да стигнат до добри положения. Томас Мюлер се завърна сред титулярите, но в 9-ата минута не успя да изпревари вратаря Грабара, който пръв стигна до топката.

Байерн натискаше, но така и топката не влизаше във вратата.

Драмата бе на път да стане пълна в добавеното време, когато домакините получиха дузпа за игра с ръка на Анкерсен. ВАР обаче покани рефера да прегледа ситуацията на монитора и след това той отмени първоначалното си решение и съответно дузпата, което в крайна сметка означаваше, че мачът ще завърши 0:0.