Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

Край на мача!

89′

Дани Роуз е изведен сам отляво в наказателното поле, но ударът му минава над вратата!

85′

ГООООЛЛЛ ЗА ТОТНЪМ! "Шпорите" изравняват, след като Лукас Моура засича остро центриране от левия фланг - 1:1!

84′

И пак удар в гредата на Коутиньо, който стреля по диагонал от наказателното поле!

83′

Йоренте заменя Уинкс.

76′

Денис Суарес заменя Усман Дембеле.

75′

Силесен отново е последна преграда! Лукас Моура бе намерен пред вратарското поле, бразилецът стреля силно с глава в ъгъла, но вратарят на Барселона успя да спаси!

70′

Моура заменя Сон.

68′

Жълт картон за Семедо.

63′

Меси заменя Мунир.

61′

Ламела заменя Питърс.

55′

Ново чудесно отиграване на Дембеле намери Коутиньо около точката на дузпата, но ударът на бразилеца е блокиран.

Снимка 394745

51′

И Хари Кейн пропуска! Таранът излезе зад защитата на Барселона, но ударът му от наказателното поле минава над вратата!

48′

Добра атака на Тотнъм завърши с точен удар на Кристиян Ериксен от линията на наказателното поле, но Силесен спасява топката, която летеше в долния ляв ъгъл на вратата!

46′

Бускетс заменя Ракитич.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме!

45′

Хубав пробив на Коутиньо между трима защитници на съперника в наказателното поле завърши с диагонален удар на бразилеца в страничната греда!

43′

Ракитич стреля почти фронтално извън наказателното поле, Лорис спасява.

40′

Пробив на Кейн отляво в наказателното поле, но от малък ъгъл английският таран стигна само до корнер.

37′

Гостите от Тотнъм овладяха инициативата в последните минути.

Снимка 394733

32′

Страхотен шанс за "шпорите" е пропилян от Сон! Футболистът на Тотнъм бе изведен сам срещу Силесен на отлична позиция, но вратарят на Барселона успя да спаси удара!

Снимка 394735

30′

Добра атака на "шпорите" завърши с отлично остро подаване по земя към вратарското поле на Дани Роуз, но нямаше кой да засече топката!

26′

Аленя стреля от дъгата пред наказателното поле, но Лорис изби в корнер.

19′

Каталунците, макар и в експериментален състав, започват мача доста навито, независимо че е без значение за класирането за тях.

15′

Жълт картон за Питърс.

13′

Коутиньо опита марково изпълнение извън наказателното поле, но ударът му нямаше достатъчно сила и бе спасен от Лорис.

10′

Усман Дембеле продължава да се забавлява на терена, счупи кръста на Дани Роуз, но подаването му бе пресечено.

7′

ГОООООЛЛЛЛ ЗА БАРСА! Дембеле открива резултата след фамозен пробив от центъра през няколко играчи на съперника, завършил с точен удар във вратата на "шпорите" - 1:0!

Снимка 394723

5′

По-активни начални минути на гостите от Лондон, които се нуждаят от победа, за да продължат напред към елиминациите.

1′