Турнир: Шампионска лига Стадион: "Уанда Метрополитано", гр. Мадрид Зрители:

Фелипе получава втори жълт картон и е отстранен от игра.

90′

Жълт картон за Стефан Савич след грубо влизане в краката на Фил Фоудън. Фелипе фаулира англичанина, а Савич започна да го дърпа, за да го изкара извън терена. Последва меле и ще има още наказания.

87′

Невероятен шанс за домакините! Кореа свали топката с гърди в наказателното поле към своя съотборник Куня, който стреля, но след рикошет топката излезе в корнер.

84′

Домакините организираха бърза контраатака, при която Луис Суарес имаше отлична възможност да навлезе на скоросот в наказателното поле, но си поведе топката твърде дълго и защитниците на Сити неутрализираха атаката.

80′

Маркос Йоренте повали Фернандиньо на тревата и получи заслужен жълт картон.

70′

Опасен шут на Де Пол! Топката мина на сантиметри от вратата, пазена от Едерсон!

65′

Владеене на топката: Атлетико (Мадрид): 38%, Манчестър Сити: 62%.

64′

Спокойни минути на "Уанда Метрополитано". Дали това не е затишие пред буря?

60′

Опасен шут на Родиго де Пол! Топката мина на сантиметри от сглобката на вратата!

55′

Шанс за Жоао Феликс! Португалецът имаше отлична възможност да стреля с глава от непосредствена близост, но изпълнението му бе твърде слабо и премина на няколко метра над гредата.

50′

Владеене на топката: Атлетико (Мадрид): 37%, Манчестър Сити: 63%

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

39′
Снимка 570565

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

30′

ГРЕДА за Манчестър Сити! След карамбол в полето на домакините топката попадна в Гюндоган, който стреля с десния крак, но топката срещна страничната греда!

24′
Снимка 570564

23′

Намираме се в средата на първото полувреме. Двата тима продължават надлъгването, а в тази минута Фелипе получи жълт картон за нарушение срещу Кевин де Бройне.

10′

Джон Стоунс стреля с глава след изпълнение на корнер, но топката премина над гредата! Това бе добра възможност за гостите!

Снимка 570560

8′

Двубоят започна на много високо темпо. Мачът-реванш обещава да бъде доста интересен.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

Диего Симеоне Хосеп Гуардиола

Атлетико (Мадрид) и Манчестър Сити излизат един срещу друг в мач-реванш от четвъртфиналите в Шампионска лига. Сблъсъкът на "Уанда Метрополитано" започва в 22:00 часа.

В испанската столица "дюшекчиите" ще се опитат да заличат пасива си от един гол от първия двубой на "Етихад", спечелен от "гражданите" с 1:0. Тъй като в евротурнирите вече не се зачита правилото за гол на чужд терен, то играчите на Хосеп Гуардиола не могат да разчитат един гол на да им реши мача.

През миналия сезон Сити достигна финала в турнира, който загуби от Челси, докато Атлетико за последно е играл полуфинал в най-престижния европейски клубен турнир през 2017 година.