ЦСКА Москва записа пето равенство този сезон след 0:0 с Рубин Казан у дома. Българският национал Георги Миланов записа цял мач, като беше доста активен, но играта му не спореше. В миналия кръг той донесе победата с 1:0 над Арсенал Тула с точно изпълнение на свободен удар, а през седмицата игра 90 минути при равенството 1:1 с Байер Леверкузен в Шампионската лига.

Иначе реферът Александър Егоров допусна сериозна грешка в средата на първото полувреме, като не изгони за сериозно нарушение халфа на ЦСКА Понтус Вернблум. Последният пропусна най-чистото положение след подаване на Миланов отляво. Гостите пък отвърнаха с греда.

Армейците загубиха нови точки в гонитбата със Зенит и лидера Спартак Москва. ЦСКА заема третото място с 26 точки, като отстъпва с 5 на Зенит и с 8 на Спартак, които са с мач в запас.