Отборът на бранителя Живко Миланов - Васлуй, се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Румъния след победа с 3:2 като гост срещу Оцелул на четвъртфиналите. Националният ни защитник записа 90 минути за тима си, като предизвика дузпа в полза на домакините от Галац в 67-ата минута. Васлуй поведе с 2:0 с два гола на Уесли Лопес (45, 62).

Ливиу Антал намали на 1:2 в 68-ата с красив ножичен удар, а само две минути след това съдията прецени, че Миланов е извършил нарушение срещу противников футболист в наказателното поле и посочи бялата точка. Миланов изобщо не бе съгласен с решението на рефера, но така или иначе Лаурентиу Йорга реализира дузпата и изравни резултата - 2:2. Шест минути преди края Усман Н'Дойе донесе победата на Васлуй и прати тима си напред в турнира.