Българският футболист Живко Миланов изигра пълни 90 минути за своя Том (Томск)  при успеха с 2:1 над Спартак (Москва).

Столичани държаха топката в по-дълги периоди от мача,но Миланов и неговите съотборници успяха да намерят пролуки в отбраната на гостите и да спечелят двубоя.

В 53-ата минута Том получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана Кирил Панченко и не пропусна да реализира.

Три минути по-късно обаче неговият съотборник Павел Нехайчек си изкара червен картон и остави домакините в намален състав.

Въпреки това, резултатът стана 2:0 в 61-ата минута. Панченко даде прецизен пас към Потнягин, който разстреля вратаря Дикан.

Пет минути преди края на мача, Спартак успя да отбележи гол чрез Мовсисян, но силите не им стигнаха за повече.

В самия край на двубоя, вратарят на гостите получи червен картон и изравни числеността на терена.

С  успеха отборът на Живко Милан се изкачи на 12-ата позиция с 28 точки.