Румънският Васлуй с Живко Миланов в състава си записа пореден отличен резултат на собствен терен, надигравайки с 3:0 тима на Яши. Васлуй няма загуба у дома от месец март насам, а силната домакинска форма позволя на тима да се държи близо до лидерските позиции.

Българският футболист отново игра пълни 90 минути и не допусна гол във вратата на тима си на своя стадион "Мунисипал". И трите попадения паднаха през втората част и бяха дело на Варела и на два пъти Никулае.

Васлуй има 31 пункта и е на 2 точки от третия в класирането Пандури. Именно третата позиция дава възможност за участие в Европа. Втори е Астра с 34 точки, а лидер е Стяуа с 41 пункта и мач по-малко.

В следващия кръг Живко и Васлуй отново са домакини, този път на осмия Рапид Букурещ.