Бившият бранител на Левски (Сф) Живко Миланов игра цял мач за Васлуй при победата с 3:1 над Чехлаул в мач от 21 кръг на румънското първенство. Националният ни състезател получи жълт картон в 83-ата минута.

И трите гола за Васлуй реализира бразилския халф Уесли, който вече има 18 попадения през този сезон и излезе на първо място на голмайсторската ранглиста.

Босненският нападател Боян Голубович вкара почетния гол за домакините. Чехлаул няма победа за първенство от 20 ноември, когато надви гранда Стяуа с 1:0. Тимът от Пятра Нямц заема 13-о място с 23 точки.

Третата поредна победа донесе на Васлуй актив от 39 точки и тимът на Живко Миланов се доближи само на 2 точки от Зона Европа. В четвъртък "жълто-зелените" приемат Брашов.