Валентин Антов и Кремонезе стигнаха до равенство 2:2 срещу Палермо в дербито на Серия Б, въпреки че в по-голяма част от мача бяха с човек по-малко на терена. Българският национал започна срещата като титуляр и записа пълни 90 минути.

"Тигрите" се намират на второто място в таблицата с 47 точки, на седем от лидера Парма, който е и с двубой по-малко. Палермо е трети с точка по-малко от отбора на Антов.

В 16-ата минута Кремонезе остана с човек по-малко, след като Леонардо Серникола получи директен червен картон.

Само две минути след това Палермо откри резултата. Матео Брунори бе точен от дузпа.

Илия Груев отново блести при обрат над Лестър

Прекрасен мач за българина

Една минута преди края на редовното време на първата част Филипо Ранокия удвои преднината на гостите. Асистенцията бе за Салим Диаките.

Кремонезе успя да изравни с две бързи попадения в началото на втората част. Първо Микеле Кастанети в 49-ата, а минута след това и Масимо Кода бяха точни за домакините.

За "тигрите" предстои гостуване на Сампдория на 27-и февруари.