Българският национал Александър Тунчев игра цял мач при победата на Лестър Сити с 3:2 Дагенам и Редбридж в мач от втория кръг на турнира за купата на Англия. Мат Фрайът се превърна в герой за домакините с хеттрик. Тунчев пък можеше да се разпише в 31-ата минута, но ударът му с глава след центриране на Ники Адамс от корнер, но вратарят Тони Робъртс изби. Извън състава на домакините остана другият българин Радостин Кишишев.

В същото време българският нападател Светослав Тодоров игра 20 минути за своя Чарлтън при нулевото равенство срещу Саутхемптън в мач от 20-тия кръг на Чемпиъншип. Тоди влезе в 72-ата минута на мястото на Анди Грей. След този мач тимът на Чарлтън заема 22-ро място в класирането с актив от 17 точки.