Българският национален защитник Александър Тунчев игра цял мач за Лестър при равенствето 2:2 на "лисиците" със  Суиндън в мач от английската Лига едно.

Лестър взе аванс от два гола след попадения на Мат Оукли и Мат Фрайът в 57-та и 74-та минута. В последните минути Суиндън стигна до равенството и чрез Саймън Кокс в 84-ата и Бари Кор в 86-та мин. спечелиха точката.

Другият българин в Лестър Радостин Кишишев отново остана на скамейката, а след този двубой тимътр отстъпи лидерската позиция в Лига 1 на отбора на Скънторп.

Играещият във втората по сила дивизия в Англия, Чемпиъншип, Светослав Тодоров записа 26 минути игра за Чарлтън, но не успя да помогне на отбора си, който загуби с 2:3 при гостуването на Бирмингам.

Джеймс Макфадън изведе домакините напред в резултата в 13-таминута, но Хамер Буаза и Анди Грей обърнаха резултата до 2:1 в полза на Чарлтън до 30-та минута.

В 50-та и 55-та минута Кевин Филипс и Франк Кьодрю вкараха нови два гола за Бирмингам, с което "сините" се се наложиха с 3:2 над закъсалия Чарлтън, който вече се