Белгийският Льовен отстъпи с 0:1 при визитата си на Кьортрайк, като Иван Бандаловски не беше в групата на гостите. Бившият капитан на ЦСКА все още чака от "Българска армия" да му изпратят жълтата карта, за да бъде регистриран в местната федерация. Медиите в Белгия предполагат, че юношата на Левски ще бъде на разположение за домакинството на Генк на 3 август.

Нападателят Костадин Хазуров пък игра само 8 минути в първия мач на Лиерс за сезона в белгийското първенство, а "жълто-черните" отстъпиха с 1:2 на собствен терен на Зулте Варегем.

И трите попадения паднаха преди почивката, като за домакините се разписа Доли Менга в 42 -ата минута за 1:1. Само три минути по-късно обаче братът на Еден Азар - Торган Азар, вкара за гостите от Варегем второ попадение.

Хазуров се появи на мястото на Жюлиен Феркаутерен, но не успя да помогне за спечелване на точка.