Нападателят Георги Христов отбеляза гол за победата с 3:2 на неговия Тампа Бей Роудис над Каролина РейлХоукс, която изкачи тима на първо място а американската NASL лига.

Българинът изпусна дузпа, която си изработи в 12-ата минута, но стреля извън очертанията на вратата. След това в 34-ата Каролина поведе, а в края на първото полувреме Еванс Фримпонг бе точен за 1:1.

В 60-ата минута Георги Христов успя да се реваншира за пропуска си и отбеляза гол за пълния обрат в мача.

Само 4 минути по-късно обаче резултатът отново бе изравнен. Точен за Каролина бе Енцо Мартинес. В 90-ата минута на мача пък автогол на Пол Хамилтън донесе успеха на Тампа Бей, който изкачи тима на първо място в класирането и продължи серията от осем мача без загуба.